Umieszczamy na Twoim urządzeniu pliki cookie, celem usprawnienia działania tej strony. W każdej chwili możesz usunąć i zablokować dalsze umieszczanie plików cookie zmieniając ustawienia przeglądarki.
Pokaż menu strony

OFERTA

Chcemy być dla Ciebie partnerem, który wesprze Cię kreatywnością, doświadczeniem i najnowszymi dostępnymi na rynku technologiami. Przede wszystkim jednak skupimy się na realizacji Twojego pomysłu. Zamiast narzucać Ci nasz sposób widzenia świata, spojrzymy na niego Twoimi oczyma.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie rozwiązań internetowych i aplikacyjnych, od projektów funkcjonalnych po realizację i post-produkcyjne utrzymanie uruchomionej aplikacji.Zapraszamy do naszego portfolio. Prezentujemy tam wybrane projekty, więc nawet jeśli nie ma tam realizacji o charakterze podobnym do Twojej zapraszamy do kontaktu. Posiadamy doświadczenie w prawie każdej dziedzinie obszaru mediów cyfrowych. Nasi programiści stawiają zawsze na sprawdzone, najnowsze technologie. Nie lubimy dróg na skróty dlatego zawsze będziesz zadowolony ze współpracy z nami.STRONY WWW

Budujemy strony internetowe łącząc intuicyjną obsługę i wysoką funkcjonalność z atrakcyjnym designem. Sprawdź nasze realizacje.

SKLEPY INTERNETOWE

Nie tylko tworzymy przyjazne dla użytkowników sklepy internetowe, ale też promujemy je i sprawiamy, że zarabiają. Nasze usługi opieramy o sprawdzone rozwiązania dzięki czemu masz pewność, że zawsze otrzymujesz pełnowartościowe narzędzia. Nasze sklepy to dedykowane rozwiązania tworzone zgodnie z Twoimi wymaganiami. DO każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sprawdź nasze ostatnie realizacje.

APLIKACJE ONLINE

Praca bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, możliwa z każdego miejsca i urządzenia podłączonego do internetu to niewątpliwe zalety aplikacji internetowych. Oferujemy rozwiązania dedykowane, dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy, jak również oprogramowanie umieszczone w chmurze.

SYSTEMY CRM

Systemy Customer Relationship Management pozwalają biznesowi zarządzać ogółem i szczegółem swoich kontaktów z partnerami biznesowymi w jednej aplikacji dostępnej z poziomu całej organizacji. Specjalizujemy się w budowie aplikacji skrojonych na potrzeby klienta. Jak w każdym innym obszarze naszej pracy i tu nie zgadzamy się ze stwierdzeniem „jeden rozmiar dla wszystkich”. Tylko rozwiązanie dopasowane do sposobu prowadzenia biznesu, rodzaju klientów pozwala na pełną skalowalność aplikacji, użyteczność oraz zapewnia szereg funkcjonalności niezbędnych w codziennym prowadzeniu interesów.

E-MARKETING

Z nami osiągniesz sukces. Oferujemy szereg usług dzięki którym zwiększysz ruch na swojej stronie, wypromujesz markę lub skutecznie zwiększysz sprzedaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii marketingowych (strategia, dobór narzędzi i rozwiązań, planowanie i zakup mediów). Tworzymy efektywne kampanie SEM (analizy i raportowanie, wybór grup docelowych i analiza konkurencji, optymalizacja serwisów pod kątem kampanii). Tworzymy kreatywne i skuteczne kreacje reklamowe.

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI

Do standardowych aktywności związanych z zarządzaniem platformami hostingowymi, serwerami pocztowymi, narzędziami analizującymi ruch na serwisach klienta dołączyły w ostatnim czasie szeroko rozumiane usługi zarządzania infrastrukturą IT w przedsiębiorstwach wraz z obsługą typu On-line Help Desk. Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz - przedstawimy szczegółową ofertę w ciągu 2 dni roboczych.